چت رومclose
شرایط و مقررات استفاده از سایت
::: در حال بارگيري لطفا صبر کنيد :::
صفحه اصلي انجمن ورود عضويت خوراک نقشه تماس با ما
نام کاربري : پسورد : يا عضويت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلي ? قوانین سایت ? شرایط و مقررات استفاده از سایت

اگه بلد نيستي با انجمن کار کني کليک کن!
قوانين سايت و انجمن حتما بخون!

تعداد بازديد : 278
نويسنده پيام
admin

آفلاينارسال‌ها : 20
عضويت : 22 /11 /1391
سن : 22
لايک ها: 10
لايک شده : 13
شرایط و مقررات استفاده از سایت
عضویت شما به منزله قبول این قوانین میباشد و این قوانین در هر زمانی میتوانید بدون اطلاع قبلی تغییر کند اما تغییرات قوانین در اخبار به اطلاع کاربران میرسد بنابراین هر زمانی که با قوانین سایت مخالف بودید میتوانید عضویت خود را از سایت حذف نمایید.

- در صورت عدم رعایت شرایط عضویت و قوانین، سایت فان ۹۸ میتواند دسترسی شما را محدود و یا کلا مسدود یا کل حساب کاربری شما را به همراه تمامی اطلاعات حذف نماید.

- ا فان ۹۸ هیچ تعهدی در قبال ارائه سرویس دائمی، نگهداری اطلاعات شما، ادامه دار بودن خدمات، بدون اشکال بودن خدمات نداشته و در مورد هر نوع قطعی و یا اشکال در سیستمها و سایت از خود رفع مسئولیت مینماید. سرویس فان ۹۸ به شکلی که هست ارائه میگردد.


(انکار تعهد)
- فان ۹۸ تا حد توان خود سعی در پاسخ دهی به مشکلات و ایمیلهای شما را دارد اما هیچ مسئولیتی در قبال پاسخ دهی به نامه های الکترونیکی رسیده و یا رفع اشکالات گزارش شده ندارد.

- با پذیرش این توافقنامه شما متعهد می شوید در صورت هر گونه ادعا علیه سایر کاربران سایت، موضوع را شخصا و بصورت مستقل و بدون کمک فان ۹۸ از طریق مراجع قضایی پیگیری نموده و حق ادعا و اقامه دعوی علیه سایت، مسئولین سایت، شرکا، ارائه دهنده خدمات، مدیران و کارکنان سایت به منظور جبران خسارت یا زیان های احتمالی (مالی،غیر مالی)، هزینه های قضایی و سایر هزینه های مربوطه را از خود سلب می نمائید.

- ما در حد توان و بدون تعهد، اطلاعات وارد شده به سایت را کنترل میکنیم. با پذیرش این توافقنامه شما قبول می کنید سایت هیچگونه مسئولیتی در خصوص ادعاها و مطالب گمراه کننده، نادرست، مضر و موهن مندرج در سایت ندارند. بدیهی است به محض اطلاع و رویت هر گونه اطلاعات غیر اخلاقی و ناهنجار، اطلاعات مذکور از سایت حذف خواهد شد.

- با قبول این موافقتنامه، سایت مجاز است تا در صورت وقوع هر گونه تقلب، یا کشف احتمال تقلب و کلاهبرداری عضویت کاربر را معلق و یا ابطال نماید و کاربر حق هیچگونه اعتراضی در این خصوص ندارد.

- شما اجازه تبلیغ هیچنوع وب سایت یا گروه اینترنتی را در مطالب ارسالی خودتان ندارید و در صورت مشاهده چنین مواردی دسترسی فرد خاطی بدون اخطار حذف میگردد.

- اعلام شماره تلفن ، ای میل شخصی ، آدرس در محیطهای عمومی سایت ممنوع است.
این سایت هیچ گونه مسئولیتی را در قبال آگهی ها نمی پذیرد.
لینک کامل قوانین : http://www.fun98.org/terms_of_use
UPDATE:
07/09/2015

امضاي کاربر :
ﻣـــــــــﻦ ﺍﻳـﻨﻢ. . .
ﺯﻭﺩ ﺩﻝ ﻣﮯﺑﻨــﺪﻡ. . .
ﺩﻳــﺮ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﻣﮯﮐﻨـــﻢ. . .
ﺯﻭﺩ ﻣــﮯﺷﮑﻨﻢ. . .
ﺩﻳـــﺮﺟﻮﺵ ﻣﮯﺧﻮﺭﻡ. . .
ﺳـــﺎﺩﻩ ﺍﻡ. . .
ﻣﮯﺳﻮﺯﻡ ﺑﻪ ﭘﺎﮮ ﺳﺎﺩﮔـــﻴﻢ. . .
ﺻﺒـــﻮﺭﻡ. . .ﺻــــﺒﺮ ﻣﮯﮐﻨﻢ. . .
ﺍﻣـــــﺎ. . . . .
ﺍﮔــﺮ ﺑﺮﻭﻡ ﺑﺮﺍﮮ ﻫﻤﻴـــــــﺸﻪ ﺭﻓﺘـــﻪ ﺍﻡ
شنبه 04 مهر 1394 - 07:00
ارسال پيام نقل قول گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.